Malatya Web Tasarım - SEO - E-Ticaret - Oyos Yazılım

Malatya Web Tasarım ve E-Ticaret Hizmetleri

Malatya'daki web tasarım ve e-ticaret hizmetleri, modern tasarım prensiplerini ve en güncel teknolojileri kullanarak, işletmelerin ve bireysel girişimcilerin internet üzerinden etkili bir şekilde hedef kitlelerine ulaşmalarını, marka bilinirliklerini artırmalarını ve çevrimiçi satışlarını optimize etmelerini sağlayan kapsamlı ve özelleştirilebilir dijital çözümler sunmaktadır.

Oyos e-ticaret sistemini tercih edenler

14 yıllık tecrübemiz ve 800'ü aşkın referansımız ile sizleride aramızda görmekten mutluluk duyarız.
E-ticaret referanslarımız

E-Ticaret sistemi

Benzersiz ve esnek e-ticaret altyapımız ile siz de başarıyı hızlıca yakalayabilirsiniz.

Kolay kurulum siharbazı

Siparişiniz sonrası sizler için hazırladığımız kolay kurulum sihirbazı ile e-ticaret sitenizi bir kaç dakika içinde aktif hale getirerek hemen sipariş almaya başlayabilirsiniz.

Detaylı eğitim videoları

Oyos e-ticaret sistemini teslim aldıkdan sonra kimseden destek almadan tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için özel olarak hazırladığımız eğitim videoları ile tüm işlemlerinizi kolayca halledin.

Kolay kullanım

Oyos e-ticaret yazılımını kullanmanız için Einstein olmaya gerek yok, akıllı e-ticaret sistemi ile nasıl kullanmanız gerektiğini giriş yaparak kendi kendinize öğrenebilirsiniz. Akıllı asistanımız her adımda sizlere destek olmak için yanınızda.

Sanal pos ve özel ödeme sistemleri

Türkiye'de hizmet veren tüm bankaların sanal pos sistemleri kurulu olarak teslim alacağınız e-ticaret sistemi ile hemen ödeme almaya başlayabilirsiniz. Özel ödeme sistemlerinide unutmadık.

Hiç bir e-ticaret sisteminde olmayan SEO uyumu

Biraz iddalıyız ve bunun hakkını veriyoruz. Türkiye'de satışı olan tüm e-ticaret sitelerinden daha iyi seo optimizasyonu ile tüm rakiplerinizden her zaman bir adım önde olun.

Size özel profesyonel tasarımlar

Opsiyonel olarak sunduğumuz özel tasarımlar sayesinde farkınızı ortaya koyun. Profesyonel tasarım ekibimiz tarafından sektörünüze yönelik araştırma yapılarak hazırlanan tasarımlar ile bir adım önde olun.

Özel seo ayarları

Daha önce hiç bir e-ticaret sitesinde görmediğiniz özel seo ayarları ile e-ticaret sitenizi baştan yaratın. Ayrıntılı seo ayarları ile siteniz üzerindeki tüm seo işlemlerine hakim olun.

Özel seo hizmeti

Site içi seo hazır halde gelen e-ticaret siteniz için isterseniz sizlere özel seo hizmeti sunuyoruz. Site dışı seo yaparak var olan tüm rakiplerinizden her zaman önde olun, garantili seo yöntemlerimiz ile her zaman kazanın.

Modüler yapı ile ihtiyacınız kadarını ödeyin

Kafanızı karıştıran e-ticaret paketlerinden sıkıldınız mı? Modüler yapımız ile kullandığınız özellikler dışında yer alan gereksiz masraflardan kurtulun. İhtiyacınız olan modüller ile gereksiz masrafdan sizleri kurtarıyoruz.

Web servis uygulamaları ve api

Oyos e-ticaret ile sahip ocağınız api sistemi ile tüm programa hakim olun. Yaptırmak istediğiniz özel yazılımlar için bizimle çalışmak zorunda değilsiniz, daha önce hiç hakim olmadığınız yeni nesil e-ticaret sistemi ile herşeyin hakim olun.

Eşsiz modüller

Bünyemizde geliştirmiş olduğumuz eşsiz modüller ile e-ihracat, B2B, özel kampanya ve saymakla bitiremeyeceğimiz bir çok modül ile istediğiniz özeliklere anında sahip olun.

Size özel modüller

Pek mümkün olmasada oyos e-ticaret yazılımında ihtiyacınız olan bir özellik yoksa uzman yazılım kadromuz ile sizlere özel modüller geliştiriyor ve en uygun fiyat seçeneği ile hizmetinize sunuyoruz.

Sanal pazarın hakimi olun

Türkiye'nin en büyük sanal pazarlarında söz hakimi olun. Sanal pazar entegrasyonu ile gereksiz programlara para ödemeden sadece e-ticaret siteniz ile tüm işlemlerinizi yönetin.

Trendyol, N11, Gittigidiyor ve daha fazlası

Sahip olduğunuz e-ticaret yazılımı ile Türkiye'de hizmet veren tüm sanal pazar platformlarını tek bir yerden yönetin. Ürün ekleme, sipariş takipi ve daha bir çok işlemlerinizi e-ticaret üzerinden yönetin.

Sanal pazar stok yönetimi

Sanal pazar entegrasyonu ile ticaret artık daha kolay. Sanal pazar entegrasyonu ile sanal pazarlarda kaybolmayın tüm platformalarla aynı anda çalışan eşsiz özelliği ile stok takibi ile artık uğraşmanıza gerek yok.

Muhasebe yazılımları ile tam uyum

Türkiye'de hizmet veren tüm muhasebe yazılımları ile tam uyum. Eşsiz api alt yapısı, tamamen sekron çalışan muhasebe entegrasyonlarımız ile tüm yükünüzü biz alıyoruz.

Özel yazılımlarınız ile tam uyum

Api alt yapısı ile kullandığınız tüm özel yazılımlar ile uyumlu bir alt yapıya sahip olun. Özel yazılımlarınızdan korkmanıza gerek yok özel api desteğimiz ile sizi gereksiz yüklerden kurtarıyoruz.

Responsive tasarımlar ile tüm cihazlarla tam uyum

E-Ticaret siteniz tüm cihazlarda sorunsuz çalışsın. Sizi ekstra yüklerden kurtarıyoruz, tüm tasarımlarımızda responsive yapı kullanıyoruz ve internete bağlı her cihazdan ulaşılabilir kılıyoruz, akıllı televizyonlarınızda buna dahil.

Iphone ve Android uygulamalar

Opsiyonel olarak sunduğumuz mobil yazılım desteği ile android ve ios tüm cihazlarda uygulama pazarındaki yerinizi alın. Mobil yazılımlarımızda yer alan bildirim özelliği ile kampanya ve tüm bildirimlerinizi anında ulaştırıyoruz.

E-ticaret sitenizi her yerden yönetin

E-Ticaret siteniz her zaman yanınızda. Mobil uyumlu akıllı yönetim panelimiz ile istediğiniz yerden web sitenizi yönetin ve her yerden işinize hakim olun.
Hemen ücretsiz deneyin
Demo talep formunu doldurarak 30 gün boyunca oyos e-ticaret sistemini ücretsiz olarak deneyin.

SEO - Arama motoru optimizasyonu

Web sitenizin arama motorlarında üst sıralarda yer almak için hemen iletişime geçin.
SEO açılımı Search Engine Optimization yani Arama Motoru Optimizasyonu baş harflerinden oluşmuştur. Arama motorlarında web siteleri ve sayfalarının üst sıralarda çıkarılmasına yönelik yapılan çalışmaların tümüne verilen isimdir. Oyos Yazılım olarak Profesyonel SEO hizmetiyle sizleri en iyi yerlere taşıyoruz.

Bölgesel seo stratejileri

Web siteniz veya sektörde faaliyet gösteren e-ticaret siteleriniz için bölgeye özel seo çalışmaları yapıyoruz.

Bölgesel seo çalışmaları ile bulunduğunuz bölge, şehir ve ilçelerde ilk sıraya geçerek rakiplerinizin önüne geçerek farkınızı ortaya koyun.

Site içi seo optimizasyonu

Hazırladığımız web siteleri ve e-ticaret sistemlerini seo uyumlu yapıyoruz. Hazırladığımız web sitesi ve e-ticaret sistemlerini tamamen sıfırdan size özel hazırlıyoruz. Tasarladığımız web sitelerini kolaya kaçmadan herhangi bir framework kullanmadan en sade ve en iyi şekilde kodluyoruz.

Hizmet verdiğiniz sektörler için anahtar kelime analizi yapıyor ve sizin için web sitenizi en uygun şekilde optimize ediyoruz.

Aylık seo raporu

Site içi dışında yaptığımız tüm çalışmaları aylık olarak sizlere sunuyoruz. Bu sayede paranızın nereye gittiğini ayrıntılı bir şekilde sizlere sunuyoruz.

Aylık raporlar arasında yaptığımız site dışı çalışma ayrıntıları, aylık hedef kelime değişimleri ve web siteniz için en doğru önerileri ayrıntılı bir şekilde sizlere sunuyoruz. Hazırladığımız seo raporlarını otomatik olarak değil size özel hazırlıyoruz.

Doğru strateji

Çalışmalarımızın tümünü sitenize özel ve hedef kitlenize göre hazırlıyor, çalışma öncesi hazırladığımız yol haritasını sizlere sunuyor ve tüm detaylarını ayrıntılı bir şekilde anlatıyoruz.

Hazırladığımız yol haritası ile web siteniz üzerinde yapacağımız tüm seo çalışmalarından sizi bilgilendirmiş oluyor, bizde tam olarak ne yapmamız gerektiğini bilerek hareket ediyor ve sizleri hedeflerinize en hızlı şekilde ulaştırıyoruz.

Malatya Web tasarım hizmetlerimiz

E-Ticaret, seo, web tasarım ve hizmet verdiğimiz her alanda en iyisi olmak için çalışıyoruz.

E-Ticaret

Akıllı e-ticaret sitemiz ile, e-ticareti yeniden keşfedin.

Web Tasarım

Özgün ve kurumsal web tasarımlarımız ile her zaman bir adım önde olun.

SEO

Arama motoru optimizasyonu ile tüm rakiplerinizin önüne geçin.

Sosyal Medya

Profesyonel sosyal medya yönetim ekibimiz ile tüm sosyal medya platformlarında aktif olun.

Reklam

Google ve sosyal medya reklamlarında en iyi optimizasyon için sizlerleyiz.

Web Yazılım

Her türlü web yazılım ve çözümlerimiz için mutlaka iletişime geçin.

Blog

Malatya Web tasarım ve Malatya Web Sitesi ile ilgili güncel teknoloji ve bilgiler için takip edin.
Malatya Web Tasarım: İşletmeniz İçin Dijital Kimliğinizi Oluşturun

Malatya Web Tasarım: İşletmeniz İçin Dijital Kimliğinizi Oluşturun

İnternet çağında, bir işletmenin dijital varlığı, başarısını belirleyen önemli bir faktördür. Malatya'da işletmenizi öne çıkarmak ve rakiplerinizden..
Malatya Web Tasarımı ve Yazılımı: İçerik Yönetimi Nasıl Olmalı?

Malatya Web Tasarımı ve Yazılımı: İçerik Yönetimi Nasıl Olmalı?

1. İçerik Stratejisi Belirleme Malatya web tasarımı ve yazılımında etkili bir içerik yönetimi için öncelikle bir içerik stratejisi belirlemek önemlidir...
SEO Dostu Web Tasarım Teknikleri

SEO Dostu Web Tasarım Teknikleri

Malatya Web Sitesi ve Tasarım: SEO Dostu Web Tasarımı Nasıl Yapılır? 1. Mobil Dostu Tasarım Kullanın Mobil cihazlar günümüzde internete erişimde en yaygın kullanılan..