Malatya Web Tasarım - SEO - E-Ticaret - Oyos Yazılım

Oyos akıllı e-ticaret sistemi

Akıllı e-ticaret sistemleri ile tüm rakiplerinize fark atın. Son teknolojileri kullanan alt yapısı, SEO uyumlu tasarımları, kolay kullanımı ile daima bir adım önde olun.

Güncel ve son teknolojileri kullanan alt yapısı ile zaman kaybetmeden başarıyı yakalayın. 7/24 destek ekibi, kampanyalar, sanal pazar entegrasyonu ve daha bir çok özellikleri ile fark yaratın. Tüm özelikler ve daha detaylı bilgi ve sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçin.

Hiç bir e-ticaret sisteminde olmayan SEO uyumu

Biraz iddalıyız ve bunun hakkını veriyoruz. Türkiye'de satışı olan tüm e-ticaret sitelerinden daha iyi seo optimizasyonu ile tüm rakiplerinizden her zaman bir adım önde olun.

Daha önce hiç bir e-ticaret sitesinde görmediğiniz özel seo ayarları ile e-ticaret sitenizi baştan yaratın. Ayrıntılı seo ayarları ile siteniz üzerindeki tüm seo işlemlerine hakim olun.

Sanal pazar entegrasyonları

Türkiye'nin en büyük sanal pazarlarında söz hakimi olun. Sanal pazar entegrasyonu ile gereksiz programlara para ödemeden sadece e-ticaret siteniz ile tüm işlemlerinizi yönetin.

Sanal pazar entegrasyonu ile ticaret artık daha kolay. Sanal pazar entegrasyonu ile sanal pazarlarda kaybolmayın tüm platformalarla aynı anda çalışan eşsiz özellikleri ve stok takibi ile artık uğraşmanıza gerek yok.

Oyos akıllı e-ticaret sistemleri

Akıl karıştıran e-ticaret paketlerini unutun, bir e-ticaret sitesinde olması gereken tüm özellikleri tek sistemde topladık, daha fazlası için modüler bir yapı oluşturduk, e-ticaret sitenize ihtiyacınızdan fazlasını ödemeyin.

E-Ticaret sistemi

Benzersiz ve esnek e-ticaret altyapımız ile siz de başarıyı hızlıca yakalayabilirsiniz.

Kolay kurulum siharbazı

Siparişiniz sonrası sizler için hazırladığımız kolay kurulum sihirbazı ile e-ticaret sitenizi bir kaç dakika içinde aktif hale getirerek hemen sipariş almaya başlayabilirsiniz.

Detaylı eğitim videoları

Oyos e-ticaret sistemini teslim aldıkdan sonra kimseden destek almadan tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için özel olarak hazırladığımız eğitim videoları ile tüm işlemlerinizi kolayca halledin.

Kolay kullanım

Oyos e-ticaret yazılımını kullanmanız için Einstein olmaya gerek yok, akıllı e-ticaret sistemi ile nasıl kullanmanız gerektiğini giriş yaparak kendi kendinize öğrenebilirsiniz. Akıllı asistanımız her adımda sizlere destek olmak için yanınızda.

Sanal pos ve özel ödeme sistemleri

Türkiye'de hizmet veren tüm bankaların sanal pos sistemleri kurulu olarak teslim alacağınız e-ticaret sistemi ile hemen ödeme almaya başlayabilirsiniz. Özel ödeme sistemlerinide unutmadık.

Hiç bir e-ticaret sisteminde olmayan SEO uyumu

Biraz iddalıyız ve bunun hakkını veriyoruz. Türkiye'de satışı olan tüm e-ticaret sitelerinden daha iyi seo optimizasyonu ile tüm rakiplerinizden her zaman bir adım önde olun.

Size özel profesyonel tasarımlar

Opsiyonel olarak sunduğumuz özel tasarımlar sayesinde farkınızı ortaya koyun. Profesyonel tasarım ekibimiz tarafından sektörünüze yönelik araştırma yapılarak hazırlanan tasarımlar ile bir adım önde olun.

Özel seo ayarları

Daha önce hiç bir e-ticaret sitesinde görmediğiniz özel seo ayarları ile e-ticaret sitenizi baştan yaratın. Ayrıntılı seo ayarları ile siteniz üzerindeki tüm seo işlemlerine hakim olun.

Özel seo hizmeti

Site içi seo hazır halde gelen e-ticaret siteniz için isterseniz sizlere özel seo hizmeti sunuyoruz. Site dışı seo yaparak var olan tüm rakiplerinizden her zaman önde olun, garantili seo yöntemlerimiz ile her zaman kazanın.

Modüler yapı ile ihtiyacınız kadarını ödeyin

Kafanızı karıştıran e-ticaret paketlerinden sıkıldınız mı? Modüler yapımız ile kullandığınız özellikler dışında yer alan gereksiz masraflardan kurtulun. İhtiyacınız olan modüller ile gereksiz masrafdan sizleri kurtarıyoruz.

Web servis uygulamaları ve api

Oyos e-ticaret ile sahip ocağınız api sistemi ile tüm programa hakim olun. Yaptırmak istediğiniz özel yazılımlar için bizimle çalışmak zorunda değilsiniz, daha önce hiç hakim olmadığınız yeni nesil e-ticaret sistemi ile herşeyin hakim olun.

Eşsiz modüller

Bünyemizde geliştirmiş olduğumuz eşsiz modüller ile e-ihracat, B2B, özel kampanya ve saymakla bitiremeyeceğimiz bir çok modül ile istediğiniz özeliklere anında sahip olun.

Size özel modüller

Pek mümkün olmasada oyos e-ticaret yazılımında ihtiyacınız olan bir özellik yoksa uzman yazılım kadromuz ile sizlere özel modüller geliştiriyor ve en uygun fiyat seçeneği ile hizmetinize sunuyoruz.

Sanal pazarın hakimi olun

Türkiye'nin en büyük sanal pazarlarında söz hakimi olun. Sanal pazar entegrasyonu ile gereksiz programlara para ödemeden sadece e-ticaret siteniz ile tüm işlemlerinizi yönetin.

Trendyol, N11, Gittigidiyor ve daha fazlası

Sahip olduğunuz e-ticaret yazılımı ile Türkiye'de hizmet veren tüm sanal pazar platformlarını tek bir yerden yönetin. Ürün ekleme, sipariş takipi ve daha bir çok işlemlerinizi e-ticaret üzerinden yönetin.

Sanal pazar stok yönetimi

Sanal pazar entegrasyonu ile ticaret artık daha kolay. Sanal pazar entegrasyonu ile sanal pazarlarda kaybolmayın tüm platformalarla aynı anda çalışan eşsiz özelliği ile stok takibi ile artık uğraşmanıza gerek yok.

Muhasebe yazılımları ile tam uyum

Türkiye'de hizmet veren tüm muhasebe yazılımları ile tam uyum. Eşsiz api alt yapısı, tamamen sekron çalışan muhasebe entegrasyonlarımız ile tüm yükünüzü biz alıyoruz.

Özel yazılımlarınız ile tam uyum

Api alt yapısı ile kullandığınız tüm özel yazılımlar ile uyumlu bir alt yapıya sahip olun. Özel yazılımlarınızdan korkmanıza gerek yok özel api desteğimiz ile sizi gereksiz yüklerden kurtarıyoruz.

Responsive tasarımlar ile tüm cihazlarla tam uyum

E-Ticaret siteniz tüm cihazlarda sorunsuz çalışsın. Sizi ekstra yüklerden kurtarıyoruz, tüm tasarımlarımızda responsive yapı kullanıyoruz ve internete bağlı her cihazdan ulaşılabilir kılıyoruz, akıllı televizyonlarınızda buna dahil.

Iphone ve Android uygulamalar

Opsiyonel olarak sunduğumuz mobil yazılım desteği ile android ve ios tüm cihazlarda uygulama pazarındaki yerinizi alın. Mobil yazılımlarımızda yer alan bildirim özelliği ile kampanya ve tüm bildirimlerinizi anında ulaştırıyoruz.

E-ticaret sitenizi her yerden yönetin

E-Ticaret siteniz her zaman yanınızda. Mobil uyumlu akıllı yönetim panelimiz ile istediğiniz yerden web sitenizi yönetin ve her yerden işinize hakim olun.

Neden oyos e-ticaret ?

Sanal pazardaki yerinizi hemen alın. Güçlü alt yapısı ile oyos e-ticaret sistemine hemen sahip olun.

Türkiye’de e-ticaret konusu her geçen gün biraz daha gelişim göstermektedir. Elektronik ortamda bir alışverişin başlaması için kullanılması gereken bu portal, pek çok insanın en çok yöneldiği alanlardan biri olmuştur. Doğru ve kapsamlı bir e-ticaret sitesi üzerinde çalıştığınızda kısa sürede bu emeğinizin karşılığını almaya başlarsınız. Bunun için yönelmeniz gereken adres olan Oyos Yazılım, hayallerinizi hayata geçirmek için doğru isim olacaktır.

E-ticaret & Web yazılım denilince akla gelen ilk adres olan Oyos Yazılım, konunun beklenenden daha iyi bir şekilde sonlanmasını sağlayacak bir isim olacaktır. Uzman ekibi ve konu hakkında geniş bilgisi sayesinde, hayalinizde yer alan geniş müşteri portföyünü ortaya çıkarabileceksiniz.

E-ticaret oldukça önemli bir konu olduğundan bu alana dikkatli bir şekilde giriş yapmanız tavsiye edilir. Özellikle işi bir uzmana bırakmanız, doğru bir projede yer alacağınız anlamına gelecektir. Her açıdan memnun kalacağınız bu adres sayesinde planlarınızı tam olarak ortaya çıkarırsınız. E-ticaret sitesi kurulumu pek çok aşamayı kapsayacaktır. Başlangıçta doğru bir tasarımın yapılması çok önemli olurken, alışveriş adına daha güven verici bir platform oluşturmalısınız. Kafa yorucu detaylardan uzak durarak, kullanıma özel olan bir işlev üzerinde durmanızı öneririz.

Sitenin görselliği kadar teknik konuları da bir hayli önemlidir. Bunlara dikkat edilmediği takdirde yüksek rekabet içeren bu alanda başarılı olma ihtimaliniz biraz düşük olabilir. Bu nedenle arama motoru optimizasyonu gibi işlemler üzerinde de durmanız şart haline gelmiştir. Sitenizde yer alan ürünlerin daha kolay bir şekilde bulunmasını sağlayan bu sistem, her sitenin gerekliliği arasındadır. Bunun için tercih etmeniz gereken adres olan Oyos Yazılım, e-ticaret sitesi kurma işlemlerinde her konuda size yardımcı olacak bir isim olacaktır. Böylesine önemli bir işi özensiz bir şekilde yürütmeye çalışmak, alana harcamış olduğunuz tutarın tam olarak karşılığını almanızı sağlar. Her geçen gün biraz daha dikkat çeken adresiniz sayesinde, amaçladığınız yolda biraz daha iyi sonuç almanız mümkün olacaktır. Bunun için zaman kaybetmeden tercihinizi doğru şekilde belirlemeye özen göstermelisiniz.

Profesyonel ekibimize danışıp, bilgi ve fiyat teklifi almak için lütfen iletişime geçin. Ücretsiz demo ve bilgi talep formu.